Motors foraborda de vaixells nous
Córrer en silenci
Baixes emissions i baix consum de combustible
Disseny compacte, ordenat i flexible
Respecte al medi ambient
Longitud recomanada del vaixell de goma: 5-7m
Certificat per les normes CE i ECM
Descripció
Paràmetres tècnics
Sobre els fora bords
El nostre motor foraborda de gasolina de 4-temps i 20 CV ofereix una potència fiable, una eficiència de combustible excepcional i un funcionament silenciós, fent-lo una opció ideal per a vaixells de pesca, vaixells de treball petits i vaixells d'esbarjo.
Avantatges clau

Ecològic
Les menors emissions fan que compleixi amb les normes ambientals i millor per a la natura.

Combustible eficient
L'avançat motor de 4 temps garanteix una combustió més neta i eficient, estalviant combustible en cada viatge.

Baix soroll i vibració
Gaudeix de passejades més suaus amb sorolls i vibracions reduïts, millorant el teu confort de navegació.

Recobriment anticorrosió
Pretractament de superfícies, imprimació patentada i un recobriment compost de tres capes-.
Servei
Garantia
1 any per a ús comercial / 2 anys per a ús recreatiu
Solucions OEM personalitzades
Des de l'enginyeria de producte fins a l'embalatge de marca, oferim personalització d'extrem-a-extrem a mida de les vostres necessitats de marca i mercat.
Suport logístic d'extrem-a-extrem
El nostre suport logístic inclou una gestió precisa de l'inventari, garantint uns nivells òptims d'estoc i una reposició oportuna.

Garantia de resposta les 24 hores
El nostre equip tècnic expert garanteix una assistència professional ràpida-responent a totes les consultes en un dia laborable.
Orientació tècnica
Oferim videotutorials, assistència remota i manuals detallats per facilitar la instal·lació i el manteniment.
La nostra empresa
Zhejiang Cang Long Power Machinery Co., Ltd.
escala empresarial
La nostra fàbrica s'estén15.000 metres quadrats, donant suport a la producció a gran-escala amb més100 treballadors qualificats, inclòs un equip dedicat deenginyers tècnics experimentats. Estem equipats amb maquinària avançada i línies de producció modernes, garantint una alta eficiència, precisió i una qualitat constant del producte.

La recerca de la qualitat
Mantenim un estricte procés de control de qualitat durant tota la producció. Des d'inspecció de matèries primeres i controls de fosa a pressió fins a proves de rendiment en diverses etapes abans i després del muntatge, cada pas està equipat amb eines especialitzades-provadors de duresa, micròmetres, pinces i molt més. Qualsevol article-no conforme es reelabora o es rebutja, de manera que cada producte compleix els nostres alts-estàndards de qualitat.

Magatzem






Certificats

Etiquetes populars: nous motors de vaixells fora de borda, fabricants, proveïdors, fàbrica de nous motors de vaixells fora de bord de la Xina
MOTOR FORBORDA 4 TEMPS 20HP
El motor de quatre temps CG MARINE de 20 CV presenta un nou acabat mat, un rendiment millorat i una estructura reforçada. És compatible amb les hèlixs SOLAS i està dissenyat per a un fàcil maneig. L'interior està ben-organitzat, el conjunt del mànec s'ha millorat ergonòmicament i ofereix un arrencada manual fàcil i un canvi de marxa més suau.
| MODEL | F20 |
| Tipus | 4 Traç |
| Alçada de popa | 438 mm (S) 565 mm (L) |
| Dimensió | 1048*386*1097 mm (S) / 1048*386*1224 mm (L) |
| Pes sec | 53,8 kg(S) 55,8 kg(L) |
| Màx. Interval de RPM | 5000-6000r/min |
| Màx. Outpower | 14,7 kW |
| Interval de RPM al ralentí | 1050±50 r/min |
| Tipus de motor | 2 cils. |
| Desplaçament | 362 cc |
| Diàmetre X cursa | 63,0 x 58,1 mm |
| Temporització d'encesa | CDI |
| Sistema de direcció | Control del timón / Comandament a distància |
| Sistema d'arrencada | Engegada manual/Arrencada elèctrica |
| Canvi de marxa | F-N-R |
| Relació de transmissió | 2.08(27/13) |
| Retalla i inclinació | Manual |
| Capacitat del dipòsit de combustible | Exterior 24L |
| Capacitat d'oli d'engranatges | 0.25 L |
| Hèlix | 9 1/4X11-J1 |
Un parell de
Oli de motor foraborda de 4 tempsSegüent
Motors fora borda portàtilsEnviar la consulta










